Penzion Zubr v Ujčově hodnocení

Školy v přírodě

Kraj Vysočina je známý svou čistou a neporušenou přírodou, velkou koncentrací kulturních památek a množstvím krásných míst pro výlety. Přijeďte se svou třídou do našeho rodinného penzionu Zubr a dopřejte dětem krásné a pohodové ubytování na Vysočině. V našem nově zrekonstruovaném penzionu máme celkem 13 pokojů. Z toho 1 pokoj dvojlůžkový, 2 pokoje dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, 8 třílůžkových s možností 2 přistýlek, 1 pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek v bezbariérové úpravě a 1 pokoj šestilůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny novým sociálním zařízením. Ceny kalkulujeme vždy na základě poptávky.
Objednat
1

Přímo v obci jsou dvě velké fotbalová hřiště, které jsou ideální pro výuku v přírodě a také pro následné
hraní spousty her.

2

Nedaleko našeho penzionu se nachází hrad Pernštejn, vodní nádrž Vír anebo zřícenina hradu Zubštejn.

3

Kompletní prostory našeho penzionu, včetně restaurace a salonku mohou být využity pro nikým nerušenou výuku. K dispozici je také projektor a kvalitní technické zázemí.  

Rodinný penzion na břehu řeky Svratky. Těšit se můžete na moderní ubytování, poctivou českou kuchyni a také na velkou zahradu s bazénem.
info@penzion-zubr.cz
Novinky do emailu
Máte zájem od nás dostávat aktuální informace a zvýhodněné nabídky?
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram