Penzion Zubr v Ujčově hodnocení

Restaurace

Penzion Zubr nabízí domácí kuchyni, která se zaměřuje na čerstvost veškerých surovin. Snažíme se pro Vás vařit z klasických receptů v moderním a příjemném pojetí. Jídelní lístek pravidelně aktualizujeme a nabízíme víkendové speciální nabídky, které jsou vždy zaměřené na oblíbené suroviny, jako jsou ryby, zvěřina, steaky a spousty dalších surovin. V případě jakéhokoliv speciálního přání během pobytu, nebo při jednorázové návštěvě jsme vždy otevřeni Vašim požadavkům. Vaříme i vegetariánská jídla.
Objednat
1

Regionální domácí kuchyně z čerstvých surovin.

Spolupracujeme s místními výrobci, tudíž u nás můžete ochutnat spoustu specialit, které jsou založené na surovinách z nedalekých farem a provozoven.

2

Víkendové speciální nabídky.

Každý týden aktualizujeme nabídku jídel a specialit, kdy se snažíme zaměřit především na místní ryby, zvěřinu a také zeleninu.

3

Speciální přání
Snažíme se vždy vyhovět ve všech směrech spolupráce.

Rodinný penzion na břehu řeky Svratky. Těšit se můžete na moderní ubytování, poctivou českou kuchyni a také na velkou zahradu s bazénem.
info@penzion-zubr.cz
Novinky do emailu
Máte zájem od nás dostávat aktuální informace a zvýhodněné nabídky?
Odběr novinek
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram