Penzion Zubr v Ujčově hodnocení
REZERVOVAT

Školy v přírodě

Ubytování pro školy v přírodě

Kraj Vysočina je známý svou čistou a neporušenou přírodou, velkou koncentrací kulturních památek a množstvím krásných míst pro výlety. Přijeďte se svou třídou do našeho rodinného penzionu Zubr a dopřejte dětem krásné a pohodové ubytování na Vysočině. V našem nově zrekonstruovaném penzionu máme celkem 13 pokojů. Z toho 1 pokoj dvojlůžkový, 2 pokoje dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, 8 třílůžkových s možností 2 přistýlek, 1 pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek v bezbariérové úpravě a 1 pokoj šestilůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny novým sociálním zařízením. V obci Ujčov jsou také dvě fotbalové hřiště, které jsou ideální pro výuku v přírodě a také pro následné hraní spousty her. V případě zájmu není žádný problém při zajištění hřiště. Nedaleko našeho penzionu se také nachází hrad Pernštejn, vodní nádrž Vír anebo zřícenina hradu Zubštejn.

Ceny kalkulujeme vždy na základě poptávky. 
objednat školu v přírodě
Kompletní servis
Možnost využití restaurace, zahrady a kompletního areálu penzionu pro výuku.
Ubytování
Kapacita pro školy v přírodě je až 60 lůžek. 
Speciální přání
Snažíme se vždy vyhovět ve všech směrech spolupráce a nabídnout učitelskému sboru ideální podmínky. 
Rodinný penzion na břehu řeky Svratky. Těšit se můžete na moderní ubytování, poctivou českou kuchyni a také na velkou zahradu s bazénem.
REZERVOVATinfo@penzion-zubr.cz
Novinky do emailu
Máte zájem od nás dostávat aktuální informace a zvýhodněné nabídky?
Vytvořilo WebSupply
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram