Penzion Zubr v Ujčově hodnocení

Objevte krásy Vysočiny a ochutnejte regionální produkty

Přijeďte k nám a prožijte rodinnou dovolenou plnou chuti Vysočiny
Vážení zákazníci, díky našemu novému produktu „Rodinná dovolená plná chuti Vysočiny“ můžete v našem penzionu Zubr, po celou dobu Vašeho pobytu, ochutnat regionální suroviny od místních pěstitelů. Poté máte možnost navštívit jejich výrobny a zjistit, kde vzniká vše, co u nás ochutnáte.

Současně Vám ale nabídneme spoustu dalších alternativ. Například zajímavá místa, která můžete v našem okolí navštívit anebo, u kterých jiných kolegů se Vám vyplatí ubytovat. Tento projekt jsme připravovali s ohledem na současnou epidemiologickou situaci. Celý program je naplánován tak, abyste se vyhnuli zbytečnému seskupování lidí. Většina aktivit je v přírodě nebo venkovních prostorách a u aktivit ve vnitřních prostorách jsou dodržována maximální hygienická pravidla.

Tento náš projekt je zaměřený převážně na území mikroregionu Bystřicka a okolí s návazností na putování údolím malebné řeky Svratky. Součástí je i poznání památek rodu Pernštejnů, které lemují řeku Svratku. Co tedy pro Vás máme připraveno?

Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Rodinný víkend plný chutí Vysočiny
Délka pobytu:
2 noci
Stravování:
Polopenze
od 2990 Kč / osoba
Detail balíčku
Rodinný penzion na břehu řeky Svratky. Těšit se můžete na moderní ubytování, poctivou českou kuchyni a také na velkou zahradu s bazénem.
info@penzion-zubr.cz
Novinky do emailu
Máte zájem od nás dostávat aktuální informace a zvýhodněné nabídky?
Odběr novinek
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram