Penzion Zubr v Ujčově hodnocení

Valentýnská večeře v Penzionu Zubr

Zamilovaná večeře v Penzionu Zubr v samém srdci Vysočiny pro všechny.

V únoru pro Vás připravujeme dva večery, kdy si budete moci užít naše menu inspirované zimním obdobím ze surovin od regionálních dodavatelů - Pátek 16.2.2024 a Sobota 17.2.2024, otevřeno bude od 17:00 hodin – rezervace přijímáme na Fb zprávách Penzion Zubr, telefonním čísle 734 259 188 nebo info@penzion-zubr.cz  

Chcete oslavit Valentýn se svoji milovanou osobou, nebo si užít večer se svými blízkými u sklenky vína od Znovínu Znojmo se sídlem v Šatově a naše menu.

Menu bude sestaveno z předkrmů, polévek, hlavních chodů a dezertu, kdy si každý host vybere svoje nejmilovanější jídlo a v podstatě si menu sestaví sám a bude záležet jen na tobě, jestli dáš přednost kachně, rybě nebo zvěřině. 

A menu? Sledujte naše sociální sítě, kde bude brzy zveřejněno.

Valentýn není nic pro tebe? Nevadí! Můžeš přijít s maminkou, babičkou, kamarádem, … a užít si u nás večer a oslavit lásku, protože té není nikdy dost. 

Rodinný penzion na břehu řeky Svratky. Těšit se můžete na moderní ubytování, poctivou českou kuchyni a také na velkou zahradu s bazénem.
info@penzion-zubr.cz
Novinky do emailu
Máte zájem od nás dostávat aktuální informace a zvýhodněné nabídky?
Odběr novinek
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram